MÁME KOMPLETNÍ LINE-UP #SBP2017 10/6/2017


MÁME KOMPLETNÍ LINE-UP

Tak jo, taky jste tak nadšení jako my?
Už totiž víme, kdo nám bude v Břeclavi v sobotu 10. června hrát a je to fakt silná sestava.

Snad jsme vás ten týden nenapínali nadarmo. Ano, jsme si vědomi toho, že odkrývat každý den jen jednu kapelu může být trýznivé, obzvláště když máte rádi třeba Mandrage a o těch jste se dozvěděli až úplně naposledy.

Tak nám to případné nepohodlí prosím odpusťte a radujte se s námi z kompletní sestavy vystupujících. Příští Slavnosti břeclavského piva se ponesou opět v duchu pop-rockovém a úplně klidně můžeme říkat, že i mezinárodním, protože The Paranoid jsou ze Slovenska a brněnští We On The Moon zpívají jen anglicky :o)

A pro koho jsou tyhle tři kapely moc mladé, tak pro ty jsou tady Wohnout a Walda Gang. Wohnouti, to je festivalová klasika (taky už to kluci táhnou 20 let) a Walda Gang, to je prostě vyslyšené přání vás všech, kterým se tahle parta líbila letos, a chtěli jste je vidět znovu. A věřte nám, že naším cílem je mít každý rok jinou sestavu vystupujících (a taky nabízet nová, a neotřelá jména), takže jen tak vystupující opakovat znovu nebudeme.

Až do konce října jsou vstupenky za luxusní cenu pouhých 190 korun. Jasně, takhle v říjnu asi nikdo neví, co bude za osm měsíců (protože kdyby jo, náš šéf by si chtěl vsadit na výsledek fotbalové ligy), ale pět takhle kvalitních kapel během jednoho dne jen za 190 kaček, tomu se nedá odolat. Navíc vstupenek za takto nízkou cenu máme pouhých 300 kousků a rychle ubývají. Tak nakupujte rychle.