NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY NA #SBP2017 JSOU FUČ!


NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY JSOU FUČ!

STAČILY DVA TÝDNY A VSTUPENKY Z NEJLEVNĚJŠÍ EDICE UŽ SI U NÁS NEKOUPÍTE. PROTOŽE PROSTĚ NEJSOU.
ALE NEMUSÍTE SMUTNIT, MANDRAGE A DALŠÍ HVĚZDY MÁTE POŘÁD ŠANCI VIDĚT ZA LUXUSNÍ CENU.

Děláte nám radost, to se musí nechat! Na začátku října jsme spustili předprodej vstupenek, je teprve polovina měsíce a vstupenky za nejnižší cenu už jsou pryč. Všech 300 kusů za 190 korun zmizelo rychleji, než byste řekli čáp.

Což ale neznamená, že už vám žádné další lupeny neprodáme. Ihned jsme totiž do prodeje uvolnili celou tisícovku vstupenek za pořád krásnou cenu. Ano, Mandrage, Walda Gang, Wohnout, The Paranoid a We On The Moon uvidíte na jednom pódiu za pouhých 250 korun. A to se k nim připojí ještě vítězové soutěže amatérských kapel, kterou vyhlásíme v listopadu.

Aby pro vás nakupování vstupenek bylo co nejsnazší, vedle internetového prodeje jsme také zahájili prodej lístků za hotové. S bankovkami a mincemi v kapse tedy pro vstupenky na Slavnosti břeclavského piva vyrazte klidně do Zámeckého pivovaru Břeclav, do prodejny ENAPO v Hodoníně na ulici Wilsonova nebo do prodejny ENAPO v Břeclavi, ulice Na Valtické. Fyzická místa předprodeje budou ještě dál přibývat, slibujeme.

Až do konce roku (nebo do vyprodání 1 000 kusů) jsou tedy vstupenky za parádní cenu 250 korun. Jasně, takhle v říjnu asi nikdo neví, co bude za osm měsíců (protože kdyby jo, náš šéf by si chtěl vsadit na výsledek fotbalové ligy), ale vidět pět takhle kvalitních kapel během jednoho dne jen za 250 kaček, tomu se nedá odolat. A sami jste viděli, jak rychle zmizelo prvních 300 kousků. Tak kupujte, dokud jsou…