ZAHAJUJEME PŘEDPRODEJ VSTUPENEK


ZAHAJUJEME PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Je to tady! Ode dneška si můžete koupit vstupenky na Slavnosti břeclavského piva 2017. Kdo si pospíší, má je za fakt prémiovou cenu.

Ještě neutekl ani půlrok a další Slavnosti břeclavského piva už se hlásí o slovo. Ano, v areálu břeclavského zámku se sice uvidíme až v sobotu 10. června, ale kdo vám zahraje a co vás čeká, se dozvíte už nyní.

Co se vstupenek týče, rozhodli jsme se vám jejich nákup maximálně ulehčit, takže si je můžete nově koupit přímo tady na webu a pohodlně zaplatit kartou. Vy, kteří radši platíte v hotovosti se nemusíte bát, pevná prodejní místa také plánujeme a brzy vám dáme vědět, kde je najdete. Každopádně, vstupenky jsou až do konce roku za hodně výhodnou cenu, tak neváhejte, jejich počet je omezený.

Asi chcete vědět, kdo vám na dalších Slavnostech břeclavského piva zahraje. Jak už jste si mohli všimnout, kapely postupně zveřejňujeme a logicky si to největší jméno nechávám až úplně na konec (no, pátek 7. října). Určitě doporučujeme sledovat náš Facebook, kde vás budeme zásobovat novinkami fakt pravidelně.

Protože ty příští slavnosti budou páté v pořadí, a pět let od znovuzahájení provozu slaví také Zámecký pivovar Břeclav, buďte si jistí, že se to také projeví a myslíme, že budete mile překvapeni. Zůstaňte na příjmu :o)