SOUTĚŽ KAPEL

Je to tady! Ze 76 přihlášených kapel jsme do finále vybrali šest borců, kteří se poperou o vaše hlasy. Můžeš dát vždy jeden hlas jedné kapele, pokaždé jednou za 24 hodin z jedné IP adresy. Roboty a jiné bazmeky nechte na pokoji, ať je to pořád férové.

Dvě kapely s nejvyšším počtem hlasů postupují přímo, třetího vítěze vybere porota.
Rozhovory s kapelami a ukázky jejich tvorby můžete poslouchat každou únorovou sobotu a neděli mezi 15. – 16. hodinou na Rádiu Jih.

Hlasování končí 28. února, vítěze oznámíme ve středu 1. března.

FINALISTÉ

RightNow

Strakonice

Folk rock

Tezaura

Brno

Metal

NouBrejns

Nivnice

Punk

Jungle Label

Košice

Pop funk

Jay Delver

Brno

Pop-funk-jazz

Hanz`s Fucker

Hulín

Rock`n`Roll

MEDIÁLNÍ PARTNER SOUTĚŽE KAPEL JE
RÁDIO JIH

Rádio Jih


PRAVIDLA

PRAVIDLA SOUTĚŽE AMATÉRSKÝCH KAPEL

 1. Soutěž amatérských kapel (dále jen Soutěž) pořádá společnost YES, for YOU a.s., Jožky Silného 2683/14, 767 01 Kroměříž, IČ:29191602, pořadatel Slavností břeclavského piva (dále jen SBP).
 2. Soutěže se může zúčastnit každá kapela z České republiky nebo Slovenska s vlastním repertoárem, která je schopná odehrát živé vystoupení v délce minimálně 40 minut.
 3. Cílem Soutěže je vybrat tři kapely, které živě vystoupí v rámci SBP.
 4. Přihlašování do Soutěže probíhá přes webové stránky SBP. Podmínkou je pravdivě vyplnit všechna políčka formuláře a zejména uvést odkazy na tři vlastní písně nahrané na YouTube. Přihlášky s neúplně vyplněným formulářem nebudou do Soutěže přijaty.
 1. Uzávěrka přihlášek je 15. ledna 2017 ve 23:59.
 2. Pořadatelé si vyhrazují právo nepřijmout do Soutěže kapelu, jejíž produkce je urážlivá, rasistická či podněcuje násilí nebo je jakkoliv v rozporu se zákonem.
 3. Do 25. ledna 2017 vybere porota složená z pořadatelů SBP a partnerů akce šest kapel, které se dostanou do finálního hlasování.
 4. Každá ze šesti skupin, která postoupí do finále, dostane od pořadatelů po ukončení soutěže jako odměnu 60 piv.
 1. Hlasování bude probíhat na facebookovém profilu webu SBP v období od 30. ledna do 28. února 2017. Kapely se zavazují v tomto období spolupracovat při natáčení rozhlasových pořadů propagujících Soutěž.
 2. Kapela s dvěma nejvyššími počty hlasů postupuje přímo, třetí kapelu zvolí pomocí Divoké karty pořadatelé SBP.
 3. Vítězné tři kapely oznámí pořadatelé Soutěže ve středu 1. března 2017 na webu a Facebooku SBP. Vítězné kapely budou kontaktovány pořadatelem do 8. března 2017.
 4. Kapely jsou povinné dodat technický rider dle požadavků pořadatele SBP.
 5. Na účast a výhru v Soutěži neexistuje právní nárok.
 6. Účast v soutěži je bezplatná.Ve Zlíně dne 7. prosince 2016.