NOVINKY

Vstupenky na Traktor

Traktor

Po skvělých Škworech se po roce vracíme na místo činu. Tvrdonický amfiteátr budeme okupovat spolu se špičkou českého rocku - kapelou Traktor. Do deníčků si napište sobotu 21. srpna 2021. A pozor, začneme už v 15:00. Do programu totiž zamíří další tři kapely. Na jejich jména si ještě chvilku počkáme, ale lístky můžeš mít doma již dnes.

Vstupenky na Walda Gang & Alkehol

Walda Gang
& Alkehol

Festivaloví divočáci Walda Gang se po 3 letech vrací do Břeclavi a spolu s nimi i legendární Alkehol! Jediný jihomoravský koncert turné Waldáči & Alkáči proběhne 24. dubna 2021 v břeclavském KD Delta. Tak neváhejte, jedná se o exkluzivní show pouze pro 500 fanoušků. Bude to to jízda!

Příhlásit se

Nezaspi!
 

Přihlas se k odběru žlutých novinek a budeš mít vše jako první! Žádně spamy, pouze hodnotné a užitečné informace. A k tomu možnost zakoupit vstupenky za výhodnější ceny, speciální edice merche a další výhody. A pokud Tě to nebude bavit, tak se prostě odhlásíš. Easy.

Kompletní program

NO NAME
míří na SBP 2021

Slovenští No Name se po dlouhých 6 letech vrací se svými hity na Slavnosti 2021! Jsou také poslední kapelou, kterou potvrzuje z původního letošního ročníku a s radostí oznamujeme, že program zůstal naprosto totožný. Tedy mega našlapaný. Děkujeme všem manažerům kapel, ale i vám fanouškům za důvěru. Jste báječní!

ŠKWOR je zpět!

ŠKWOR
je zpět!

Přivážíme vám jednu z nejoblíbenějších kapel v historii Slavností. Tak neváhejte, kapacita je limitovaná. Uvidíme se 21. srpna v amfíku v Trvrdonicích u Břeclavi.

Festivalový dotazník

Festivalový
dotazník

Chceš zlepšit Slavnosti? Nebo je něco, co by jsi chtěl změnit? Super! Zde jde příležitost, jak se s námi o to podělit. Vyplnění dotazníku bude za pár minut a navíc můžeš vyhrát permici. To vše až do konce června. Tak neváhej a dej nám vědět. Děkujeme ❤

Přesun SBP

Milí
fanoušci…

Čeká nás léto bez Slavností břeclavského piva, které přesouváme na 11. - 12. června 2021. Neradi, ale musíme. Přesto věříme, že je to v této situaci nejlepší řešení. Chystáme však novinky, které to čekání zkrátí. Brzy dáme vědět. Držte se, opatrujte se a za rok si to vynahradíme v plné parádě ❤

Tohle mne zajímá - COVID 19 & SBP

COVID 19
& SBP

Jsou věci, které nedokážeme ovlivnit a jedinou možností je se s tím pořádně popasovat. A taková je aktuální situace kolem koronaviru. Níže Vám přinášíme Honzův vzkaz a odpovědi na otázky, které se často objevují.
Prosím, věnujete jim pozornost.

Kali - Budeš u toho Aj Ty?

Finální program
2020

Oznamujeme poslední kapely do programu SBP. Moderní zvuk přijedou reprezentovat King Shaolin a Sanchez Amsterdam. Je libo něco ostřejšího? Tak neváhejte s koncerty Denoi a Dark Gamballe. World music na festivale zastoupí Circus Problem a Šalefuky. Celý festival zahájí koncert Irnis z Valtic.

Těšíme se na vás.

Kali - Budeš u toho Aj Ty?


Kali

Slavnosti bez rapu? No way!
Na SBP tak vystoupí interpret co řekl, že jediné co má, je hudba kterou hraje. A jediné co chce, dostat ji přímo k Vám. Tady ho máte - Kali.

Aktuality a novinky

Jarek
Nohavica

Jsou sny, kterým ani nedovolíte, aby prolétly vaší hlavou. Protože úplně nevěříte, že by se mohly splnit. A nám se jeden takový splnil. Ostravský bard Jarek Nohavica vystoupí na Slavnostech! Muž, který dal světu Darmoděje, Tři čuníky nebo Kometu rozšiřuje náš line-up. Jsme šťastní. Buďte také!
Začínáme prodávat za tři, dva, jedna

Aktuality a novinky

Připlouvají
Rybičky 48

S radostí oznamujeme další úlovky do programu SBP. Rybičky 48 připlují oslavit svou plnoletost a takový večírek nebývá jen tak .-) Protančené kecky očekáváme také po koncertu našich bratia z Polemic. Energie na rozdávání má i Tomáš Klus, který v Břeclavi odehraje svou premiéru. Stejně jako milovník fotbalu a autor skvělých textů Pokáč. Co říkáte, může být?

Aktuality a novinky

Maximální
porce zábavy

Magické dvojky v příštím roce nenecháme jen tak a SBP rozšiřujeme na dva dny. Párty začne už v pátek odpoledne a protáhne se až do sobotní půlnoci. Připravte svá těla a zvlášť játra na pořádnou jízdu.

Konec hlášení.