Otázky & odpovědi

Zde najdete veškeré informace k přesunu programu, vstupenkám, ale i náhradním plánům na letošní léto.
Sekci budeme průběžně doplňovat.

Proč přesouváme program na rok 2022?

Do tohoto momentu nejsou známá pravidla, za jakých bude možné festivaly v letošním roce pořádat. Vzhledem k tomu, že každý měsíc příprav nás stojí nemalé prostředky a úsilí, nemůžeme hazardovat a nechávat rozhodnutí na poslední chvíli. Zároveň významná část kapel i fanoušků je ze Slovenska a v tuto chvíli nevíme, jestli by se k nám vůbec mohli dostat.

Kdy proběhnou Slavnosti v roce 2022?

Slavnosti proběhnou v druhém červnovém víkendu, tedy 10. a 11. června 2022. Tradičním místem konání bude zámecký areál Břeclav.

Připravujete něco letošní rok?

Ano, léto bez Slavností si nedovedeme představit. O jejich termínu, podobě a všem podstatném budeme informovat v následujících týdnech.

Bude program v roce 2022 totožný jako v letošním roce?

Ano, jsme v komunikaci se všemi kapelami a ty přesun na rok 2022 potvrdily. Navíc jsme přesvědčení, že současný program je skvělý a zaslouží si být v maximální míře zachovaný, protože právě na něj jste si koupili lístky. Pokud by však nastala nějaká neočekávaná změna, budeme o ní okamžitě informovat a zajistíme adekvátní náhradu.

Jsou zakoupené vstupenky platné i na příští rok?

Ano, vstupenky na loňský i letošní ročník zůstávají v platnosti automaticky i na rok 2022. Není nutné je nikterak měnit nebo aktualizovat. Moc vám děkujeme za podporu a přízeň, kterou festivalu věnujete. A právě zachování vstupenky a její využití na ročník 2022 je pro další fungování festivalu klíčové. Přesto, pokud potřebujte z existenčních, či jiných vážných důvodů vstupenku refundovat, můžete nám napsat až do 30. června 2021 na e-mail: vstupenky@slavnosti.cz Budeme se žádostmi individuálně zabývat. Prosíme, neobracejte se na předprodejní sítě, ale pouze na náš tým. Děkujeme.

Jak to bude se vstupenkami Junior, které jsou vázané na věk?

U tohoto typu vstupenek budeme akceptovat časový posun od data zakoupení vstupenky do doby jejího původního uplatnění. Rozhodující bude datum pořízení. Tudíž pokud máte zakoupeny vstupenky Junior pro dítě, které dovrší věku 14 let již letos, bude automaticky vstupenka akceptována i v roce 2022. Totéž se týká i vstupenek z předloňského roku.

Mám jednodenní vstupenku a jsem fanoušek konkrétní kapely.

Děláme vše proto, aby rozdělení do dnů zůstalo zachováno. U většiny interpretů, včetně Jarka Nohavici, již máme potvrzená vystoupení dle původních dnů.

Platí přesun vstupenek i pro kemp?

Ano, platí. Vstupenky do kempu zakoupené na letošní rok jsou automaticky platné na nový termín.

Navštěvujeme festival pravidelně. Můžeme vás nějak podpořit?

Tyto zprávy nám dělají největší radost. Největší podporou bude, když si vstupenky ponecháte a uvidíme se nejpozději v roce 2022. Zároveň plánujeme více aktivit a projektů, o kterých vás budeme informovat. Ještě jednou děkujeme, parto!

DALŠÍ NOVINKY

Slavnosti letos proběhnou!

Nevzdáme to!
 

Léto bez festivalů si nedokážeme představit. A proto se nevzdáváme a přes veškeré překážky připravujeme letošní Slavnosti. O jejich termínu, podobě a všem podstatném budeme brzy informovat.
Tak zůstaňte v kontaktu.

Přesouváme program na 2022

Přesouváme
program na 2022

Zachováváme program Slavnostípřekládáme ho na červen roku 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. Více informací včetně toho, co se bude dít letos v létě, najdete v aktualitě.