Přesouváme program na 2022

Milé fanynky, milí fanoušci, ahoj parto!

Je to právě rok, co jsme oznamovali přesun Slavností břeclavského piva na letošní červen. A ani v tom nejčernějším snu jsme si nedovedli představit, že rok se sejde s rokem a budeme v podobné situaci psát opět tyto smutné řádky. Příprava jednoho ročníku trvá řadu měsíců a my jsme se v těchto dnech dostali do nejzazšího momentu, kdy jsme schopni odpovědně připravit festival v celé jeho kráse a kvalitě, na kterou jste od nás zvyklí.

Vzhledem k tomu, že aktuálně nemáme jakýkoliv výhled, jak by mělo festivalové léto z pohledu Vlády ČR vypadat, přesouváme program letošního ročníku na 10. a 11. června 2022. Děláme to opravdu neradi, jelikož jsme tento ročník připravovali s maximálním úsilím a nemalými náklady více než dva roky. Realita dnešních dní je už bohužel taková a tento krok vnímáme jako nutný a odpovědný vzhledem k okolnostem a zdraví nás všech.

Ale máme i dobré zprávy! Program Slavností se nám povedlo kompletně zachovat a můžete se tak těšit na skvělé koncerty všech interpretů, které jsme vám do téhle chvíle představili. V návaznosti na to také zůstávají v platnosti veškeré vstupenky, a to bez nutnosti výměny. Další informace k přesunu naleznete v sekci Otázky & odpovědi.

A protože dobrých zpráv není nikdy dost, máme ještě jednu skvělou na závěr. Slavnosti břeclavského piva v letošním roce proběhnou! V mnoha směrech se bude jednat o unikátní ročník. Vše podstatné odhalíme v následujících týdnech, tak zůstaňte v kontaktu.

Parto, děkujeme vám za důvěru a trpělivost, kterou nám v této těžké době věnujete. Bez ní by Slavnosti břeclavského piva nikdy nebyly tím, čím jsou. Festivalem pro skvělé fanoušky.

Tým SBP

V Břeclavi
21. 4. 2021

DALŠÍ NOVINKY

Slavnosti letos proběhnou!

Nevzdáme to!
 

Léto bez festivalů si nedokážeme představit. A proto se nevzdáváme a přes veškeré překážky připravujeme letošní Slavnosti. O jejich termínu, podobě a všem podstatném budeme brzy informovat.
Tak zůstaňte v kontaktu.

Otázky & odpovědi

Otázky & odpovědi
 

Proč? Kdy? Co? A bude něco letos?
Věříme, že všechny tyto otázky vám ležely v hlavě a my pro vás máme jasné odpovědi, které vás pevně doufáme potěší.