Slavnosti se přesouvají na rok 2021

Milí fanoušci,
mám pro vás zprávu, která je ve světle aktuálních událostí očekávaná, přesto se nepíše lehce. Osmý ročník Slavností břeclavského piva musíme přesunout na 11. - 12. června 2021. Pečlivě jsme zvažovali všechny možnosti, o kterých jsme vás před časem informovali, nicméně právě přesun na rok 2021 je z našeho pohledu tou nejzodpovědnější variantou. Jak asi víte, první možnost pro uspořádání hromadných akcí je podle nového nařízení vlády až po termínu letošních Slavností, nejen z tohoto důvodu původní datum nejsme schopni stihnout.

Nemyslíme si, že situace v druhé polovině léta bude o tolik lepší, aby umožnila konání Slavností v plné parádě tak, jak jste od nás zvyklí. Na pozdější termín nejsme schopni zajistit všechny kapely, které jsme vám slíbili. Stejně tak není jisté, zda již budou otevřené hranice na Slovensko, kde máme velké množství fanoušků i podstatnou část vystupujících. Ani bez jedněch si náš fesťák nedokážeme představit.

Rádi se stavíme výzvám čelem. Ať už je to nové podium, dvoudenní festival nebo například kemp. Nyní však musíme reagovat na výzvy, které před nás staví aktuální dění. Naštěstí v tom nejsme sami a to nás pohání dál. Věříme, že s podporou tak skvělých fanoušků, jako jste vy, tuhle patálii zvládneme. Děkujeme za vaši podporu, kterou jste k nám v posledních týdnech směřovali. Moc si jí vážíme.

Všechny vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021. Týká se to i vstupenek JUNIOR (kde posouváme věkový limit) zakoupených do dnešního dne a rovněž kempů. Budeme rádi, když si vstupenky ponecháte a podpoříte tak svůj oblíbený festival.

Skvělou zprávou je, že se nám podařilo kompletně zachovat program. Jedinou (v tento moment) nepotvrzenou kapelou jsou No Name, se kterými přesun ještě ladíme. Nicméně věřím, že i tento poslední oříšek brzy rozlouskneme (nebo najdeme náhradu). Pokud přemýšlíte o složení vystoupení v jednotlivých dnech, můžu vás uklidnit. Program po dnech zůstal nezměněn! Velké díky patří všem kapelám, které byly ochotny tuto zapeklitou situaci vyřešit. Je vidět, že se na vás opravdu těší.

To, že se první víkend v červnu nepotkáme v Břeclavi, nás moc mrzí. Ale co, hlavy vzhůru! Ten rok, který nás od festivalu dělí, naplno věnujeme přípravám areálu a všeho, co s festivalem souvisí. A možná se ukáže, že z této vynucené pauzy vzejde něco nového. Tak nás sledujte, ať vám to neunikne. Určitě vás to potěší.

Nakonec bych rád poděkoval všem kolegům, přátelům i festivalovým partnerům, kteří se na Slavnostech podílí. Po celý rok jsou to desítky a přímo na festivalu stovky lidí, kteří mají jediný cíl: udělat pro vás nejlepší možný festival. V tento moment to ani pro ně není jednoduchá situace. Pevně věřím, že si to za rok vynahradíme ❤

Na viděnou 11. - 12. června 2021 na osmém ročníku Slavností břeclavského piva.

Honza & tým SBP

V Břeclavi
17. 4. 2020

DALŠÍ NOVINKY

Festivalový dotazník

Festivalový
dotazník

Chceš zlepšit Slavnosti? Nebo je něco, co by jsi chtěl změnit? Super! Zde jde příležitost, jak se s námi o to podělit. Vyplnění dotazníku bude za pár minut a navíc můžeš vyhrát permici. To vše až do konce června. Tak neváhej a dej nám vědět. Děkujeme ❤

Tohle mne zajímá - COVID 19 & SBP

COVID 19
& SBP

Jsou věci, které nedokážeme ovlivnit a jedinou možností je se s tím pořádně popasovat. A taková je aktuální situace kolem koronaviru. Níže Vám přinášíme Honzův vzkaz a odpovědi na otázky, které se často objevují.
Prosím, věnujete jim pozornost.