VAŠE ŠANCE JAK SE DOSTAT
ZE ZKUŠEBNY NA VZDUCH!

Sex, drogy legální drogy a rock´n´roll musí být úžasná věc. Zvlášť, když jste hudebník. Jenže než se vám těchto požitků začne dostávat mírou vrchovatou, je potřeba strávit tisíce hodin ve zkušebně. A hlavně dostat šanci.

Pokud jste kapela, máte vlastní repertoár nahraný na YouTube a chcete vystupovat na prvotřídní kulturní události, ta vaše šance se jmenuje SOUTĚŽ AMATÉRSKÝCH KAPEL na Slavnostech břeclavského piva.

Ze všech přihlášených vybere porota 6 finalistů, kteří se budou ucházet o dvě místa v programu SBP. Každý z finalistů (celá kapela, ne každý člen :) pak dostane za svou účast od pořadatelů, po ukončení soutěže, jako odměnu 40 piv.

Tak neváhej, uzávěrka je 6. ledna.

FORMULÁŘ

O KAPELE
HUDEBNÍ PORTFOLIO NAHRANÉ NA YOUTUBEKONTAKTNÍ OSOBA

PRAVIDLA SOUTĚŽE AMATÉRSKÝCH KAPEL

 1. Soutěž amatérských kapel (dále jen Soutěž) pořádá společnost Jackie Pro s.r.o., Borová 6434, 760 01 Zlín, IČ:07585136, pořadatel Slavností břeclavského piva (dále jen SBP).
 2. Soutěže se může zúčastnit každá kapela z České republiky nebo Slovenska s vlastním repertoárem, která je schopná odehrát živé vystoupení v délce minimálně 40 minut.
 3. Cílem Soutěže je vybrat dvě kapely, které živě vystoupí v rámci SBP.
 4. Přihlašování do Soutěže probíhá přes webové stránky SBP. Podmínkou je pravdivě vyplnit všechna políčka formuláře a zejména uvést odkazy na tři vlastní písně nahrané na YouTube. Přihlášky s neúplně vyplněným formulářem nebudou do Soutěže přijaty.
 1. Uzávěrka přihlášek je 6. ledna 2019 ve 23:59.
 2. Pořadatelé si vyhrazují právo nepřijmout do Soutěže kapelu, jejíž produkce je urážlivá, rasistická či podněcuje násilí nebo je jakkoliv v rozporu se zákonem.
 3. Do 27. ledna 2019 vybere porota složená z pořadatelů SBP a partnerů akce šest kapel, které se dostanou do finálního hlasování.
 4. Každá ze šesti skupin, která postoupí do finále, dostane od pořadatelů po ukončení soutěže jako odměnu 40 piv.
 1. Hlasování bude probíhat na webu SBP v období od 28. ledna do 24. února 2019. Kapely se zavazují v tomto období spolupracovat při natáčení rozhlasových pořadů propagujících Soutěž.
 2. Kapely s dvěma nejvyššími počty hlasů postupují přímo.
 3. Vítězné dvě kapely oznámí pořadatelé Soutěže ve pondělí 25. února 2019 na webu a Facebooku SBP. Vítězné kapely budou kontaktovány pořadatelem do 7. března 2019.
 4. Kapely jsou povinné dodat technický rider dle požadavků pořadatele SBP.
 5. Na účast a výhru v Soutěži neexistuje právní nárok.
 6. Účast v soutěži je bezplatná.